top of page

Hakkımızda

WhatsApp Image 2022-12-23 at 13.49_edited.jpg
WhatsApp Image 2022-12-23 at 13.49_edited.jpg

Sizin İçin Buradayız. Her daim Çiftçinin Yanındayız.

CMR AgroTech ve Bora Makina ailesi olarak her daim tarımsal üreticinin yanındayız. Çiftçi ruhumuz yenilikçi olmayı da beraberinde getirdi. 1991 yılında, ilk adımları attığımız Antalya'da yetiştiricilerimize destek olmak için  bu işe başladık. Zorlu koşullarda çiftçilik yapmanın ne demek olduğunu çok iyi biliriz.

-

Bora Makina; tarım, tekstil ve plastik sektörleri başta olmak üzere makina ve ekipman üretimini gerçekleştirmiştir. 1999 Yılından itibaren ' Damla Sulama ' sistemleri ile faaliyetini bu konuya yoğunlaştırmış, kendi makinalarını tasarlamış ve CMR markalı damla sulama borularının üretimine başlamıştır. 2006 Yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ ne taşınmasıyla, üretimdeki kalite ve kapasitesini yeni nesil modern makinalarla daha da artırmıştır. Bora Makina; sektörde kalite, pazar payı ve üretim kapasitesi ile önemli üreticilerden birisi olarak sürdürülebilir bir büyümeyi hedefliyor.

-

Bu mücadelede çiftçilerin , daha verimli ve bol tasarruflu nihai ürün elde etmesine yardımcı

olarak damlama sistemleri, akıllı sulama, yer altı ve üstü sulama ekipmanları, 

tarım teknolojileri ile yenilikçi çözümler üretiyoruz.

-

"Kalite bizim için önceliklidir. . Çalışanlarımızdan başlayan standartlarımız, işimizin her bölümünde uygulanır. "

-

Bugün birçok ülkeye ürünlerimiz ulaşmaktadır. Yurtiçi payımız günden güne artmaktadır. Üretim tesisimiz, sürdürülebilir gelecek için çevreci sistemlere öncelik vermektedir. 

Bugüne kadar, binlerce  çiftçi ve tarım işletmesi için damla sulama ekipmanları ürettik. Seracılık malzemeleri için yenilikçi çalışmalar yaptık. Sektör liderleri ile işbirliği kurduk. 

Size en yakın yerel CMR Tarımsal Sulama yetkilinize ulaşın. Bayi Listemiz.

e59fdce7-c6d0-4daf-8035-a1cbf37e77f3.jpg
Harvesting Wheat
bottom of page